EXKLUZÍVNY DEŇ VAŠEJ ZNAČKY NA EXPRESE

Intenzívne promotion vašej značky počas jedného konkrétneho dňa, cez ktoré si viete prisvojiť vysielanie rádia Expres v spojitosti s konkrétnym dňom viažucim sa na vašu značku alebo produkty

Ponúkame vám intenzívne promotion vašej značky počas jedného konkrétneho dňa, cez ktoré si viete prisvojiť vysielanie najpočúvanejšieho rádia na Slovensku v spojitosti s konkrétnym dňom viažucim sa na vašu značku alebo produkty.

Ste výrobca čokolády a blíži sa Valentín? Vaša značka o chvíľku oslávi výročie jej vzniku? Alebo plánujete uviesť na trh nový produkt? Ponúkame Vám intenzívnu komunikáciu počas jedného konkrétneho dňa, kedy zábavným spôsobom odkomunikujeme všetko dôležité. Týždeň pred súťažou prebehne na obľúbenom webe Rádia Expres veľký prieskum medzi poslucháčmi, týkajúci sa vašej značky alebo produktu, z ktorého pripravíme 4 zábavné otázky. Súťažiaci v každom vstupe tipujú správnu odpoveď a vyhrávajú ceny od vašej spoločnosti. Zábava pre poslucháčov a efektívna komunikácia pre vás je zaručená.